Lakiery hybrydowe

Lakiery hybrydowe to prawdziwy hit ostatnich lat! Produkty pokochały miliony Polek ze względu na ich liczne zalety. Stanowią one doskonale połączenie tradycyjnych lakierów oraz paznokci żelowych i akrylowych. Odporne, trwałe, intensywne i wyjątkowe kolory - to najważniejsze określenia lakierów hybrydowych. W końcu charakteryzują się one wysoką pigmentacją, dużą trwałością, a także wyjątkową odpornością na uszkodzenia. Poznaj naszą ofertę lakierów hybrydowych i zapraszamy na zakupy. Pamiętaj o bezpłatnej dostawie dla zamówień powyżej 150 zł.

Lakiery hybrydowe - mnóstwo zalet, niewiele wad

Największy wpływ na popularność lakierów hybrydowych ma fakt, że mają one mnóstwo zalet, a praktycznie niewiele wad. Przede wszystkim są one bardzo trwałe i odporne na różne uszkodzenia. Po nałożeniu lakieru hybrydowego nie trzeba czekać aż wyschnie i można od razu przystąpić do codziennych obowiązków. W dodatku paznokcie pięknie się prezentują i są pozbawione smug oraz bruzd. Obecnie lakiery hybrydowe są wysoko napigmentowane, więc wystarczą zaledwie dwie warstwy, aby uzyskać odpowiedni efekt.

Natomiast największa wadą lakierów hybrydowych jest fakt, że ich nakładanie i zmywanie wymaga odpowiednich umiejętności. Jednak wystarczy kilka prób, aby opanować tę czynność do perfekcji. Trzeba jednak bardzo uważać na początku i najlepiej ćwiczyć pod okiem doświadczonej osoby. W przeciwnym wypadku może dojść do trwałego uszkodzenia płytki paznokcia. Jednak jeśli cały proces wykonamy prawidłowo to lakiery hybrydowe nie szkodzą paznokciom, a wręcz je chronią i poprawiają ich kondycję.


Hybrydy i zdobienia - zawsze zgodne z najnowszymi trendami

Producenci doskonale zdają sobie sprawę z popularności lakierów hybrydowych. Dlatego dbają o to, aby ich produkty były zgodne z najnowszymi trendami. Dlatego w każdym sezonie pojawiają się zupełnie nowe odcienie i wzory. W efekcie każda kobieta może się pochwalić najmodniejszym manicure hybrydowym. W kolekcjach można znaleźć również różnorodne topy, np. błyszczący lub matowy, które zapewniają zupełnie inny efekt.

Dużą popularnością cieszą się też zdobienia, m.in. pyłki, naklejki, kryształki. Dzięki nim można stworzyć piękne i nietypowe wzory na paznokciach. Każdego roku pojawiają się też lakiery hybrydowe o zupełnie nowych właściwościach. Duża popularnością cieszyły się te zmieniające kolor pod wpływem temperatury. Dzięki temu manicure hybrydowy przestawał być nudny. Natomiast bardziej skomplikowane wzorki można było osiągnąć dzięki lakierom, na które oddziaływał magnez lub same rozjeżdżały się po płytce paznokcia.

Lakiery hybrydowe - doskonale na każdą okazję

Lakiery hybrydowe największym powodzeniem cieszą się w sezonie urlopowym, a także ślubnym. Wówczas każda kobieta chce się pochwalić nienagannymi paznokciami. Jednak warto pamiętać, źe hybrydy świetnie sprawdzą się przy każdej okazji i będą lepiej się spisywać niż tradycyjny lakier. Dzięki lakierowi hybrydowemu nie będziemy musiały się martwić, że drobne uszkodzenie negatywnie wpłynie na wygląd naszych paznokci. Hybryda, w przeciwieństwie do tradycyjnego lakieru, jest odporna na działanie różnych czynników. Dlatego pozostaje w doskonałym stanie nawet po wykonaniu codziennych obowiązków nawet takich, jak sprzątanie, gotowanie czy mycie naczyń.

Manicure hybrydowy - wymaga więcej pracy

Manicure hybrydowy wymaga znacznie więcej pracy, ale dzięki temu jest znacznie trwalszy. W efekcie lakier może się utrzymać na paznokciach nawet do 3 tygodni. Co wpływa na tak wysoką trwałość? Przede wszystkim odpowiednie produkty - oprócz wysokiej jakości lakierów, potrzebne będą odpowiednia baza i top utwardzający. Konieczne również okażą się akcesoria kosmetyczne do właściwego przygotowania płytki paznokcia. Ta czynność jest niezwykle istotna, aby lakier nie odpryskiwał i pozostawał odporny na uszkodzenia. Dlatego zanim przystąpi się do malowania paznokci, należy dokładnie oczyścić i zmatowić płytkę, a następnie odsunąć lub wyciąć skórki. Do wykonania lakieru hybrydowego niezbędna będzie również lampa UV, LED lub UV LED, która utwardza każdą warstwę nakładanych produktów. To wszystko sprawia, że lakiery hybrydowe cieszą się taką popularnością i mogą przetrwać nawet kilka tygodni na paznokciach.