Lakiery hybrydowe Victoria Vynn

Lakiery hybrydowe od Victoria Vynn - dlaczego warto się?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Piękny i trwały manicure z marką Victoria Vynn to marzenie niejednej stylistki paznokci. Głębokie kolory, duże nasycenie produktu, a także jakość i jeszcze raz jakość produktów. Victoria Vynn tworzy serie lakierów, które dostosowane są zarówno do wymagających potrzeb klientek, jak i również co bardzo ważne do rodzajów paznokci z jakimi mamy do czynienia. Nawet najbardziej zniszczona płytka zasługuje na odbudowę, a co za tym idzie także na dodanie pięknego koloru. Jedno nie wyklucza drugiego.

Lakiery hybrydowe Victoria Vynn

Dostępne serie lakierów hybrydowych Victoria Vynn

Wyżej wspomniane dopasowanie marki zarówno do potrzeb jak i rodzajów paznokci z jakimi mamy do czynienia skutkowało stworzeniu ciekawych serii lakierów hybrydowych. Przedstawiamy poniżej lakiery Victoria Vynn dostępne w naszej ofercie wraz z krótkim opisem.

  • PURE CREAMY - trwale lakiery hybrydowe, co ciekawe w całości usuwane alkoholem. To nowość na rynku lakierów hybrydowych. Seria Pure posiada kremową konsystencję, jest samopoziomująca, nie posiada także drażniącego zapachu. Warto dodać, że ma bardzo rozbudowaną gamę kolorystyczną. Oprócz kolorów standardowych znajdziemy tutaj pastele, neony, brokaty itp.

  • NEONLOVE - jak sama nazwa wskazuje seria kolorów neonowych. Co ważne już dwie cieniutkie warstwy zapewniają krycie przy tak intensywnych kolorach

  • GEL POLISH COLOUR- to lakiery, które zastosujemy aż w dwóch typach stylizacji, System Hybrid oraz System Soak Off. W ofercie znajdziemy aż ponad 200 kolorów od klasyków, po kolory perłowe, brokatowe, pastelowe, neonowe czy pół transparentne, a także cat eye

  • Zestawy lakierów PURE CREAMY 4+1 lub 8+2 - zestawy startowe lub prezentowe w bardzo ciekawej cenie. Co godne uwagi to to, że kolory nie są nam z góry narzucone, wybór ich pozostaje w gestii zamawiającego.

Trwałość lakierów hybrydowych Victoria Vynn

Sama dostępność bardzo dużej i rozbudowanej kolorystyki lakierów hybrydowych marki Victoria Vynn to nie wszystko. Warto dodać, że charakteryzują się one bardzo dużą trwałością, elastycznością. Victoria Vynn wprowadza na rynek lakiery bezpieczne dla zdrowia, o niedrażniącym zapachu. Priorytetem jest tutaj bezpieczeństwo, ale także i łatwość pracy z lakierami hybrydowymi.

Czy warto zaufać amerykańskiej marce Victoria Vynn, co ją wyróżnia na tle konkurencji?

Marka Victoria Vynn jest godna uwagi, nie tylko dzięki układzie kolorów, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Trwałość oraz dostępność jest w dużej mierze znacząca. Jakość produktów ma kolosane znacznie, lakiery Victoria Vynn nie skurczą sie w lampie, nie spłyną na skórki, ich kontystencja jest dosyć gęsta co ułatwia z nimi pracę. Także sam design w tym wypadku ma duże znaczenie. Poręczna buteleczka z lakierem, ale co najważniejsze w jej wnętrzu bardzo prezycyjny i wąski pędzelek. Dzięki niemu praca nawet z bardzo wąską płytką nie będzie problemem. Wykonywanie codziennych czynności dla Victoria Vynn nie stanowi przeszkód, lakier hybrydowy jest bardzo odporny na odpryski czy porysowania.